o mnie

o mnie
Nazywam się Monika Długosz – Nikiel , jestem architektem wnętrz.
Ukończyłam Architekturę na Politechnice Wrocławskiej .
Już podczas studiów wiedziałam , że bliższe jest mi projektowanie wnętrz , kształtowanie przestrzeni dla życia i wypoczynku jej mieszkańców. Wiedza zdobyta podczas studiów sprawia , że swobodnie się czuję w zagadnieniach technicznych i funkcjonalnych. Projektowanie jest moją pracą ,ale też pasją najbardziej inspiruje mnie spotykanie wciąż nowych ludzi i tworzenie wspólnie pięknych wnętrz .
Moja firma QUATRO istnieje na wrocławskim rynku od 2000 r.
Myślę ,że właśnie to wieloletnie doświadczenie sprawia że potrafię w pełni dostosować się do potrzeb i oczekiwań klienta . Jestem na bieżąco z aktualnymi trendami panującymi we wnętrzarstwie oraz designie, wiem jakie nowości warto polecić oraz jak je zrealizować.
Współpraca ze mną sprawi ,że urzeczywistnicie Państwo swoje marzenia o pięknym i funkcjonalnym wnętrzu.
Szanując Państwa czas oferuję kompleksową obsługę projektu od pierwszych pomysłów , projketów funkcjonalnych przez realistyczne wizualizacje, oraz wybór materiałów wykończeniowych i pomoc w ich zakupie , aż do poleceniem godnych zaufania wykonawców oraz nadzorem autorskim nad inwestycją.
Od początku mojej działalności współpracuję z fabryką mebli kuchennych WFM oferując moim klientom możliwość
obejrzenia zaplanowania i zakupienia w naszym studio nowoczesnych i eleganckich mebli kuchnnych .Co mnie wyróżnia : profesjonalizm, szybkość działania, kreatywność oraz elastyczność i doświadczenie
Serdecznie zapraszamy do kontaktu ze mną , uzyskacie Państwo niezbędne informacje dotyczące współpracy oraz ofertę i kosztorys !Służę Państwu nie tylko pomocą w zakresie wykonywania indywidualnych, kompleksowych projektów, ale również fachową poradą np. przy planowaniu i przeprowadzeniu remontu..