Wycieraczki samochodowe

Wycieraczki samochodowe to niezbędne wyposażenie każdego pojazdu. Zapewniają nam…
Wycieraczki samochodowe
1 vote, 4.00 avg. rating (79% score)

Wycieraczki samochodowe (5)Wycieraczki samochodowe to niezbędne wyposażenie każdego pojazdu. Zapewniają nam lepszą widoczność i pozwalają utrzymać szybę w czystości. Każde wycieraczki przechodzą szereg testów, by sprostać wymaganiom swoich klientów oraz zapewnić optymalną i jak najlepszą widoczność podczas jazdy.
Szczególnie okres jesienno-zimowy wymaga dokładnego sprawdzenia stanu wycieraczek. Jeżeli korzystanie z nich przekracza rok zalecane jest wymienienie na nowe. Wycieraczki samochodowe jednak mogą szybciej się zużyć. Wpływa na to, np. czy używamy ich na zwykłej wodzie, z płynem do spryskiwania szyb czy też na lodzie, który nie został zdrapany z zamarzniętej szyby. Ważne jest też usuwanie brudu, który zbiera się na piórze wycieraczki samochodowej.
Zużyte i niezadbane wycieraczki nie są w stanie zapewnić dobrej widoczności kierowcy poprzez złe usunięcie wody czy brudu z szyby samochodowej. Co za tym idzie, słaba widoczność na drodze równa się niebezpieczeństwo dla nas samych jak i dla innych uczestników ruchu drogowego.

Podobne wpisy o samochodach i Transporcie:

Related Post

top