Transport i motoryzacja

Odkąd tylko człowiek zaczął kształtować swoją rzeczywistość świadomie, zaczął…
Transport i motoryzacja
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

motoryzacja (14)Odkąd tylko człowiek zaczął kształtować swoją rzeczywistość świadomie, zaczął się też przemieszczać. Wędrujemy właściwie od zarania ludzkości. Bo mamy takie potrzeby. Przemieszczamy się. Czasem wracamy do punktu wyjścia, innym razem nie. Czasem zabieramy ze sobą wiele rzeczy. Nic więc dziwnego, że gdy na szeroką skalę rozwinęła się już motoryzacja, rozwinął się także transport.

Dzisiaj motoryzacja służy transportowi, a tym samym służy człowiekowi. I tak prawdę powiedziawszy, gdyby motoryzacja wciąż się nie rozwijała, człowiek nie osiągnąłby tego, co osiągnął i przestałby się rozwijać. Współczesny człowiek nie uznaje granic przestrzennych. A transport sprawia, że ich pokonywanie jest niezwykle proste. Zarówno ładunki, jak i ludzie przemieszczani są z łatwością na różne odległości.

Motoryzacja, a wraz z nią coraz lepiej rozwinięty transport sprawiają, że i gospodarka coraz lepiej się rozwija. A im lepiej rozwija się gospodarka, tym lepsze są warunki naszego życia. I tak zamyka się to koło pozytywnych zmian w naszym życiu.

Podobne wpisy o samochodach i Transporcie:

Related Post

top