Prezenty pod choinkę

Jestem zdania, że prezenty pod choinkę należy wybierać ze…
Prezenty pod choinkę
1 vote, 5.00 avg. rating (89% score)

motoryzacja (28)Jestem zdania, że prezenty pod choinkę należy wybierać ze szczególną starannością, w taki sposób, aby dopasować je do zainteresowań obdarowywanej osoby. Właśnie jestem na etapie szukania prezentu dla siostrzeńca. Na szczęście wiem, że jego pasją jest motoryzacja, więc mam trochę ułatwione zadanie.
Siostrzeniec interesuje się przede wszystkim historią motoryzacji i przemianami, jakie w tej historii zachodziły. Pomyślałam więc, że kupię mu jakiś piękny album. Znalazłam taki, w którym przedstawiono w formie plansz etapy rozwoju tej gałęzi przemysłu. Uznałam szybko, że dla człowieka, dla którego motoryzacja jest pasją, będzie się świetnie nadawał. Potem znalazłam jeszcze kompendium wiedzy o przemyśle transportowym i w sumie miałam już prezent przygotowany.
Na koniec wpadłam na nieco głupi pomysł i postanowiłam zakpić nieco z siostrzeńca. Skoro motoryzacja tak go fascynuje, kupię mu kolorowanki dla dzieci. Takie z motywem samochodzików. Niech chłopak wróci na chwilę myślą do czasów dzieciństwa.

Podobne wpisy o samochodach i Transporcie:

Related Post

top