Moje ostatnie osiągnięcia

Ostatnio zaczęłam się dokształcać w całkowicie obcej mi dziedzinie…
Moje ostatnie osiągnięcia
1 vote, 5.00 avg. rating (89% score)

motoryzacja (18)Ostatnio zaczęłam się dokształcać w całkowicie obcej mi dziedzinie wiedzy. Nigdy bym nie podejrzewała siebie o taki kierunek zainteresowań, w końcu motoryzacja jako taka nigdy mnie nie obchodziła. Ale poznałam niedawno fantastycznego faceta i zależy mi, żeby zrobić na nim wrażenie. Albo żeby chociaż nie wyjść na kompletną idiotkę.
On poświęca wiele czasu tej swojej pasji i czasem mam wrażenie, że to motoryzacja jest ważniejsza niż ja. Ale obiecałam sobie, że nie będę narzekać, tylko postaram się w tej jego pasji czynnie uczestniczyć. Dlatego dużo czytam, oglądam programy tematyczne i ogólnie robię wszystko, by choć trochę liznąć tej wiedzy.
Ostatnio nawet mam wrażenie, że sama się tym zainteresowałam. Niby temat taki niekobiecy, ale w sumie można tam znaleźć coś dla nas. Bo w sumie motoryzacja ma też w sobie kobiece aspekty, jak na przykład kwestię estetyki. I wtedy mój ukochany może podziwiać i doceniać osiągi samochodu, a ja zachwycać się karoserią, kolorem lakieru i wyposażeniem wnętrza.

Podobne wpisy o samochodach i Transporcie:

Related Post

top